John Doe

If you want to make your dreams come true, the first thing you have to do is wake up.

Mary Taylor

You can have anything you want if you are willing to give up everything you have.

Aaron Rodgers, Hard Knocks’a karşı hislerini açıklıyor

New York Jets’in şov tarihinde ikinci kez HBO’nun “Hard Knocks” programında yer alması bekleniyor, ancak deneyimli oyun kurucu Aaron Rodgers bu konuda pek heyecanlı değil.

Çarşamba günü Amerikan Yüzyıl Şampiyonası’nın bir antrenman turu sırasında Rodgers, KPIX’e bu “Hard Knocks” sezonu için seçilmenin Jets’te “zorlanan” bir şey olduğunu söyledi.

“Açıkçası üzerimde çok fazla göz var, takımımızda çok fazla göz var, takımımız için pek çok beklenti var. Bu yüzden bunu boğazımıza zorladılar ve biz de bununla başa çıkmalıyız.”

Dört kez ligin MVP’si, şovda olmanın dört gözle beklediği bir yönü olduğunu kabul etti.

Rodgers gülümseyerek, “Hard Knocks hakkında sevdiğim yegane şeylerden biri, onu anlatan Tanrı’nın sesi Liev (Schreiber). Umarım onunla tanışabilirim,” dedi.

Jetler daha önce 2010 sezonunda baş antrenör Rex Ryan yönetiminde AFC Şampiyonasına ulaştıklarında dikkatleri üzerine çekmişti.

NFL Ağı, Jetlerin bu yıl gönüllü olmadan uygun olan dört takım arasında olduğunu bildirdi. Chicago Bears, New Orleans Saints ve Washington Commanders da dikkate alındı.

Baş antrenör Robert Saleh geçen ay, Rodgers’ın takasının ardından gelen yoğun ilgiye rağmen Jets’in programda yer almasının kendi tercihi olmayacağını söylemişti.

O sırada “‘Hard Knocks’un binalarında olmasını sevecek birkaç takım olduğunu biliyorum. Biz sadece onlardan biri değiliz” dedi.

Jetler artık 19 Temmuz’daki eğitim kampına hazırlanmaya odaklandığından, resmi duyurunun Cuma günü yapılması bekleniyor.